Jak nakupovat

Doprava a doručení

Objednávky jsou zasílány bezprostředně po objednání. Způsoby doručení pro Českou republiku:
Penguin box, GLS, Doručení do Zásilkovny, Zásilkovna na adresu, doručení po Olomouci, osobní odběr
 
 

Pro všechny způsoby doručení je nutné uvést Vaše jméno, adresu, telefonní číslo a email.

Zásilky jsou doručovány dopravcem zpravidla druhý pracovní den od podání zásilky. Případné zdržení či komplikaci s doručením nejsme schopni ovlivnit.

Pokud balíček překročí maximální povolenou velikost, kterou Zásilkovna, nebo GLS příjme, bude balíček rozdělen na více zásilek. Doprava bude účtována na vrub zákazníka formou dobírky. O změně druhu přepravy budete informováni v den expedice.

 

Způsoby platby

Akceptujeme tyto způsoby platby:

 

  • Bankovním převodem – bankovní převod provedete na účet 1312711033/3030 s variabilním symbolem obsahující číslo objednávky. POZOR! Platba musí být přesně! Zboží bude expedováno až po připsání platby na účet. 
  • Online platební kartou – zaplatíte platební bránou. Zboží bude expedováno ihned. 
  • Hotově nebo platební kartou při převzetí - možné jen u osobního převzetí a doručením po Olomouci
  • Dobírka (45 Kč) – zaplatíte až při převzetí na výdejním místě nebo kurýrovi. POZOR! V některých výdejních místech Zásilkovny není možné platit kartou. Pokud budete chtít zaplatit kartou, doporučujeme zvolit platbu Online. 

 

Jiné platební metody nejsou možné a nenabízíme je.

 

Časté dotazy

Abychom Vám usnadnili nákup a případnou komunikaci s námi, přinášíme Vám přehled častých opakovaných dotazů a odpovědi na ně:

Bohužel, žádnou kamennou pobočku neprovozujeme. Adresa pro Olomouc slouží pouze jako výdejní místa a není možné je navštívit bez předchozí domluvy.

Ano, stačí nás kontaktovat ve 14denní lhůtě.

Modré světlo je typ světla, který vychází nejčastěji z obrazovek televizí, telefonů nebo notebooků. Kromě elektronických zařízeních modré světlo produkují také zářivky nebo některé úsporné žárovky. Modré světlo dokáže ovlivňovat náš biorytmus, především pak vyplavování množství hormonu melatoninu – tzv. spánkového hormonu. Melatonin našemu tělu říká, kdy máme být v pozoru a kdy je čas na to jít spát. Světelné zdroje, především s modrým a zeleným spektrem světla, produkci hormonu potlačují a pak trvá, než naše tělo večer “vypne”. Modré světlo můžeme rozdělit na špatné a dobré. To špatné je mezi 380 a 470 nm – může způsobit poruchy spánku, šedý zákal nebo poškození sítnice. To dobré spektrum – od 470 do 500 nm (tyrkysově modré světlo) je naopak prospěšné. Světlo v rozmezí 470-500 nm: – chrání oči před přeexponováním – pomáhá paměťovým a kognitivním funkcím v mozku – kontroluje cirkadiánní rytmus. K večeru je dobré blokovat obě spektra modrého světla.

Pokud modré světlo očím i uměle dodáváme i po setmění, mozek je zmatený a přípravu spánkového hormonu melatoninu odkládá.

Melatonin pomáhá řídit náš cirkadiánní rytmus, tedy biologické hodiny, které reflektují střídání dne a noci a hlídají kvalitu spánku.

 

Vrácení zboží do 14 dnů

Pro vrácení zboží nás prosím kontaktujte na email info@oculuso.cz do 14 dnů od převzetí zboží.

Prosím, berte na vědomí, že všechny vrácené brýle podléhají kontrole. Vaše reklamace nebo výměna nebude uznána v případě, pokud nebudou splněny všechny následující podmínky:

  • Zboží musí být v bezvadném, nepoužitém a nenošené stavu.
  • Zboží nesmí být poškozené (čočky a obroučky nesmí být poškrábané nebo jakkoli jinak poškozené).
  • Zboží musí být vráceno ve svém originálním obalu spolu s pouzdrem a všemi doplňky, které Vám byly spolu s produktem doručeny.
  • Zboží musí být důkladně a bezpečně zabalené, nejlépe ve stejném balení, v jakém bylo doručené. Za případné poškození zboží při zasílání zpět nenese obchod Oculuso.cz žádnou odpovědnost.
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení